Arsen Sp. z o.o. Sp. k., Grabowiec 5 A, 98-200 Sieradz

tel. 43 826 00 00,
tel. 694 477 776

Narzędzia malarskie

Aby remont przebiegał prosto i szybko, warto zaopatrzyć się w dobre narzędzia malarskie. Skorzystaj z oferty naszego sklepu i ciesz się artykułami w dobrych cenach! Posiadamy różnego rodzaju pędzle i wałki do malowania ścian, kaloryferów czy wszelkich trudnodostępnych miejsc i zakamarków. W sprzedaży mamy także praktyczne taśmy malarskie w wersji zbrojowej, maskującej oraz standardowej – wykorzystywanej do ułatwienia sobie uzyskania idealnej linii na ścianie czy przy suficie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą narzędzi i akcesoriów malarskich dostępnych w naszym sklepie!

Taśmy amerykańskie

Jako jedni z niewielu na rynku województwa łódzkiego posiadamy w sprzedaży taśmy amerykańskie przeznaczone do łączenia płyt gipsowo-kartonowych na płaskich powierzchniach. Wykorzystując ten produkt, możesz także z powodzeniem maskować pęknięcie oraz rysy znajdujące się zarówno na ścianach, jak i na sufitach. Ponadto nasi Klienci wykorzystują je do wszelkich napraw w miejscach, w których papier lub siatka uległy naderwaniu i zniszczeniu. Wszystkie taśmy Tuff Tape w naszej ofercie są niezwykle trwałe, proste i szybkie w montażu oraz odporne na działacie wilgoci. Ponadto nie wymagają stosowania dodatkowych narzędzi przy nakładaniu!

Narzędzia malarskie dla Klientów indywidualnych i firm

Hurtownia Arsen, podległy jej sklep internetowy oraz sklepy stacjonarne na terenie województwa łódzkiego i wielkopolskiego oferują wszechstronne zaopatrzenie Klientom indywidualnym i firmom. W sprzedaży posiadamy dobre narzędzia malarskie, artykuły budowlane, urządzenia pomiarowe, kleje i impregnaty, zaprawy cementowe, farby oraz wiele innych produktów, które są niezbędne podczas prac malarskich, budowlanych i remontowych. Nasz asortyment stanowią wyłącznie produkty pochodzące od sprawdzonych producentów, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości przy jednoczesnych konkurencyjnych cenach. W każdym naszym markecie budowlanym wyróżniliśmy działy tematyczne, dzięki czemu możesz szybko i wygodnie zakupić te materiały, których potrzebujesz w danym momencie. Zapraszamy do zakupów!