O firmie – Arsen

Firma Arsen Sp. z o.o. Sp. k. to solidny partner w branży budowlanej. Działamy na rynku od 1991 roku. Nasza długoletnia historia to dowód na nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości farb i materiałów budowlanych oraz obsługę klientów na najwyższym poziomie.

Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stawiamy na rzetelność i profesjonalizm w każdym aspekcie naszej działalności.

Jako renomowana hurtownia budowlana, oferujemy kompleksową gamę produktów, które spełnią oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych.

Posiadamy dwa nowoczesne oddziały hurtowe oraz cztery punkty sprzedaży (dwa markety budowlane, dwa sklepy budowlane), co pozwala nam obsłużyć klientów na terenie województwa łódzkiego, ale i województw ościennych. Prowadzimy też sprzedaż poprzez sklep internetowy z wysyłkami na terenie całego kraju. Nasza oferta to farby i materiały budowlane, ale także chemia budowlana czy materiały wykończeniowe, które pomogą w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów budowlanych.

Nasza firma to nie tylko miejsce z najwyższej jakości produktami, ale także zespół doświadczonych specjalistów, którzy chętnie udzielą fachowych porad i pomogą w doborze odpowiednich materiałów oraz rozwiązań.

Przez lata zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, a nasza marka stała się synonimem jakości i niezawodności. Dzięki naszej pasji do budownictwa oraz handlu i zaangażowaniu w rozwijanie naszych usług, jesteśmy dumni z osiągnięć, jakie udało nam się zdobyć w ciągu tych lat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą oraz do odwiedzenia naszych hurtowni i sklepów. Chętnie pomożemy Ci w każdym etapie projektu budowlanego.